ZDROJE RŮSTU A OBNOVY
Tanec Jinu a Jangu

Pobytový taneční workshop Movement Medicine
s Davidem Mooney

5.-8. září 2019 | Haluzice u Kyjova

Na tomto pobytovém workshopu v krásném přírodním prostředí Haluzic se naučíte praxi a cvičením, ze kterých můžete každodenně čerpat jako ze zdrojů růstu a obnovování sil a živosti.

Základní sdělení, která opakujeme sami sobě, mohou mít hluboký dopad na váš vztah se sebou samými, s druhými a s okolním světem. Budeme mít příležitost aktualizovat příběhy a sdělení, které k sobě - často nevědomě - směřujeme, vynést je bezpečným způsobem na světlo a vytvořit si nová základní sdělení, která nás budou vyživovat.

Co je MOVEMENT MEDICINE?

Movement Medicine je mimořádně účinný způsob, jak se uvolnit ze sevření starých příběhů a způsobů bytí, které do našich životů už nepatří a nevyživují nás, a je také hluboce tvůrčím způsobem, jak ve svém každodenním životě a vztazích zakořenit nové, zdravější způsoby bytí.

 „Movement Medicine je syntézou šamanských, terapeutických a devocionálních cest, které vytvářejí brány k opravdovému trvalému léčení a hlubokému snění.“

David Mooney

O LEKTOROVI

David Mooney

David Mooney (Irsko) učí praxi vědomého tance již 9 let. Je lektor školy Movement medicine a také kvalifikovaný a zkušený psychoterapeut. Své dovednosti a vášeň pro šamanské cesty spojuje ve své práci jako učitel Movement Medicine napříč Irskem a Evropou. Tuto taneční praxi předává jako soudobou mapu pro objevování toho, co to v dnešní době znamená být živý. Je fascinován schopností lidské bytosti se léčit a transformovat zranění v příležitosti růstu tak, abychom mohli být více sami sebou a dávat vše, co máme v tomto životě dát, pro blaho veškerého života. Web: www.embodiment.ie

CO BĚHEM VÍKENDU ZAŽIJETE?

  • Během víkendu se budeme zabývat hlubšími praxemi Movement Medicine, jako například SEER proces,  který slouží k objevování kořenů našeho rozhodování ohledně toho, kdo jsme, ke znovuzískání životní síly  a vytváření nových cest k možnostem a změnám. Umožňuje nám žít a jednat s větší laskavostí a schopností uskutečňovat ve svých životech smysluplné změny.
  • Během ceremonie budeme tančit za tvořivé zdravé změny v našich životech a protančíme se hluboko k medicíně ceremonie Movement Medicine pro posílení naší schopnosti udržovat rovnováhu mezi aktivitou a uvolněním.
  • Základem tohoto rezidenčního pobytu bude vytváření a budování sil obnovy a kultivace vnitřní rovnováhy v našich životech.
  • Skrze tanec a různé praxe, které jsou součástí Movement Medicine, objevíte způsoby, jak ladit a překlibrovávat nerv vagus (kterému se přezdívá “nerv soucítění”). Má zásadní význam pro naši schopnost odpočívat a obnovovat síly i být zdravým způsobem aktivní. Hraje také důležitou roli v souvislosti s prožíváním přítomnosti a pocitu bezpečí ve spojení s druhými lidmi.

PŘIHLÁŠKA NA AKCI