KONTAKT

Pro přihlášení na akce MALTSKÉ BOHYNĚ I. + II. a HALUZICKÉ RADOVÁNKY nebo pokud si nevíte rady s přihlášením na kteroukoliv jinou akci můžete využít E-mail nebo kontaktní formulář. SMS přihlášky nepřijímáme.

Telefon
+420 731 511 183
E-mail
rezervace@haluzice.cz
Adresa
Haluzice 128, 683 33 Mouchnice

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

CESTA K NÁM

Upozorňujeme, že jsme Haluzice u Kyjova, ne u Zlína ani u Trenčína!

Adresa: Haluzice 131, Mouchnice

GPS souřadnice: 49.0809219N, 17.1060081E

 

CESTA AUTEM

Ze směru od Nesovic: V Nesovicích odbočíte vpravo směr Koryčany (přes železniční přejezd). V následující obci Snovídky je pod kopcem ukazatel Haluzice doprava. Jeďte po této cestě údolím až k továrně Stabila.

Ze směru od Koryčan zabočíte asi 300 m za vesnicí Jestřabice vpravo do lesa. Sjedete z kopce dolů, přejedete koleje a jste u továrny Stabila.

Ze směru od Kyjova odbočíte vlevo do lesa asi 300 m před vesnicí Jestřabice. Sjedete z kopce dolů, přejedete koleje a jste u továrny Stabila.

Upozornění: Z obou směrů jsou zákazy vjezdu, jeďte dál. Není jiné cesty, jak se k nám dostat. 

CESTA VLAKEM

Trať Brno – Veselí nad Moravou, zastávka Jestřabice (zastávka je na znamení).

CESTA AUTOBUSEM

Zastávka Jestřabice, rozcestí Haluzice (zastávka je na znamení). Po vystoupení z autobusu přejdete kopec po pravé straně od vesnice pěšinou vedoucí lesem nebo po silnici, přejdete koleje a před Vámi bude továrna Stabila.

 

PARKOVÁNÍ

Když vyjedete z lesa, uvidíte po pravé straně malou louku u trafostanice označenou jako parkoviště. Zde parkujte prosím s ohledem na lesníky, kteří využívají místní lesní cesty a ostatní parkující, aby mohli také přijet a odjet. Od parkoviště půjdete cestou mírně dolů ve směru jízdy a dojdete k dolnímu areálu budov, kde Vás budeme očekávat.