ČASTÉ DOTAZY

Je možné zakoupit vstupenku pouze na neděli?

Letní Slunovrat je významný svátek a prožít silnou ceremonii na speciálním místě je obrovský zážitek, který účastníkům umožní navýšit osobní energii a rozšířit vědomí výměnou za jejich práci pro život na Zemi. Záměrem našeho Festivalu v přírodě je potom po ceremonii prožít společně ve vytvořené atmosféře a energii další dny se zajímavými spřízněnými lidmi a atraktivním programem. Pokud byste přijeli pouze na neděli, vstoupili byste dodatečně do tohoto prostoru bez naladění při společné ceremonii a to pochopitelně není možné.

Mám platit na místě nebo předem?

Budeme rádi, pokud vstupenky koupíte předem na portálu e-vstupenky. Tento způsob jsme zvoli pro zjednodušení administrativy spojené s organizací akce. Zároveň nám to pomůže při přípravách akce. Vstupenky bude možné zakoupit i na místě před začátkem akce.

Do kolika let mají děti s platícími rodiči volný vstup?

Děti do 14 let mají v doprovodu rodičů volný vstup na ceremonii i na následný program. Rodiče odpovídají za svoje děti po celou dobu pobytu a zajišťují, aby děti nerušily program ani ostatní účastníky akce a respektovaly pravidla pobytu v prostoru.

Je možnost odjet až následující ráno?

Z organizačních a kapacitních důvodů je možné přespání s využitím zázemí akce pouze pro účastníky, kteří se následující den účastní programu. Pokud pouze přespíte a brzy ráno odjedete bez dalšího využití zázemí, pak je to možné. Děkujeme za pochopení a respektování tohoto řešení.

Je ještě možné dodatečně nabídnout svůj workshop?

Ano, stále přijímáme nové nabídky na další workshopy na e-mailu: produkce@ameera.cz a workshop bude možné nabídnout i spontánně již v průběhu programu. Jde nám o rozmanitost a bohatost programu spoluvytvářeného také účastníky akce.

Na koho se můžu obrátit s nabídkou stánkového prodeje?

Svoji nabídku nám prosím pošlete na e-mail: produkce@haluzice.cz Posoudíme vhodnost vaší nabídky vzhledem ke konceptu akce a obratem se vám ozveme.

Bude Kogi Mamo José Manuel přednášet také v Praze?

Přáním Mama José Manuela je pracovat pro Zemi v přírodě na speciálních místech a návštěvy měst a přímý kontakt s naší civilizací neplánuje. Navíc bude také poskytovat osobní individuální konzultace a léčení a pro tuto práci a její hlubší účinek potřebuje pobývat v čistém přírodním prostření.