Pátek 21. června

VEČERNÍ SLUNOVRATOVÁ CEREMONIE
A MEDITACE

17:00
Otevření areálu pro účastníky ceremonie

18:30
Uvítání a zahájení programu Letního Slunovratu v Haluzicích

19:00

LETNÍ SLUNOVRAT - CEREMONIE A MEDITACE

s KARAIMI & KOGI Mamo Manuelem

21:00

OSLAVA - NOČNÍ BUBNOVÁNÍ A TANEC
v rytmech země u živlových ohňů

Sobota 22. června

CELODENNÍ PROGRAM

8:00

RANNÍ JÓGA S LUCIÍ

Lucie Kalabová

8:30
Snídaně

9:30

 INICIAČNÍ HRY a PÁROVÉ TANCE

Milan Surgoš

Všechny formy vztahu mezi mužem a ženou prožívané skrze pohyb a řeč těla.
Ženám pomáhá najít důvěru k mužům.
Mužům pomáhá být stabilnou a pevnou silou.

10:00

MEDICINE MOVEMENT DANCE

Veronika Živa

Movement Medicine je šamanská taneční praxe, medicína pohybu, tanec, který léčí. Prostor k objevování vašeho vlastního jedinečného tance, vnitřního tanečníka, který je neustále přítomný uvnitř vás, který ví, jak se hýbat, jak tančit, aby byl tanec autentický, léčivý a jehož moudrost je nám dostupná kdykoliv si dáme prostor mu naslouchat…

Jaké to je, když Země našeho těla tančí? Když Země tančí skrze nás? Když nasloucháme ohni v každé buňce našeho těla? Když si dovolíme odevzdat se očistné síle vod? Když se necháme inspirovat větrem a vzlétneme do prostoru našich vizí a imaginace, pevně zakořeněni v tanci a v těle?

10:00

PRÍPRAVA NA ĽAHKÝ PÔROD

Katarina Krzewinská

12:00

Obědová přestávka

13:30

O RYTMU ŽIVOTA

Mark Dzirasa

Je synem promované historičky, muzikoložky a učitelky jazyků Mgr. Bohumíry Dzirasy a ghanského lékaře MUDr. Christiana Dzirasy. Podle svých vlastních slov vyučuje komunikaci, vyjednávání, osobní efektivitu a time management, prezentační a prodejní dovednosti, typologii osobností, řeč těla, leadership, team building, mentalitu úspěchu, relaxační, meditační a vizualizační techniky. Školí korporátní klientelu, organizace veřejné správy a pořádá semináře otevřené pro širokou veřejnost.

15:00

CHAKRA BLISS 
Pro muže a ženy

Shivani O’Brien (Austrálie)

Shivani žila v Japonsku přes 10 let a spolupracovala se slavným japonským vědcem Masaru Emoto

Detoxikujte své tělo od tenze, stresu a bolesti. Shivani vás provede zábavnou cestou vaší energetickou anatomíí. Vybalancujete si hladiny hormonů a propojíte pravou a levou hemisféru vašeho mozku. Styl Shivani jógy propojuje tradiční jógové pozice s prací s dechem, tancem, masáží, meditací a mantrou. Pokud chcete vnést do svého života více blaha, radosti a lehkosti, tak tento workshop je určený právě pro vás.

17:00

HLAS DOKOŘÁN - VĚDOMÁ PRÁCE HLASEM

Monika Obermajerová

Pochopení práce s dechem. Věnujeme se hlubokému ponoření do vnitřních prostor sebe sama pomocí rezonance hlasu, proznění těla samohláskami, uvědomění si síly vibrací skrytých v každé jednotlivé hlásce naší řeči ve zvuku hlasu, i v každém slově. Harmonizování čaker pomocí hlasu a pochopení, jak lze pracovat s barvou a silou našeho hlasu.

18:30

KARAIMI - TALK SHOW

20:30

BUFO ALVARIUS

noční promítání filmu

22:00

ŽIVÝ BUBENICKÝ TRANCE DANCE

Miloš Vacík & Papis Nyass (Gambie)

Neděle 23. června

CELODENNÍ PROGRAM

7:30

RANNÍ JÓGA S LUCIÍ

Lucie Kalabová

8:00
Snídaně

9:00

Bufo Alvarius - BESEDA

beseda k filmu s Ondřejem Bahníkem

9:30

“TAJNÉ RITUÁLY JOGÍNEK” 

Shivari Óbrien (Austrálie)

Denní péče o sebe samu aneb jak být Blissiplined. Tajné rituály vychází z prastarých jógových praktik, které vytvořily ženy pro svá těla a kombinuje moderní výsledky vědeckého výzkumu o tom, jak vyčistit svůj lymfatický systém a přeprogramovat mozek na jeho optimální fungování a maximální výkon. Rituály vám zaberou 5-15min a pomohou vám s detoxikací, hormonální rovnováhou, s pevností pánevního dna, soustředěním, uvolněním emocí, sebepřijetím a odpuštěním. Jsou sestavené tak, aby vám pomohly zlepšit vaše zdraví, nalézt svou sebehodnotu a zlepšily vaše vzahy.

Venus Yoga je propojením tantrické a taoistické moudrosti.

9:30

 DIVOKÉ JEDLÉ ROSTLINY

Bartek Dobrodej Krzewinski (Polsko)

10:00

AFRICKÉ BUBNY A TANCE
bubnovací a taneční workshop

Papis Nyass (Gambie)

10:30

TAJEMSTVÍ ŽENSKÉHO PÁNEVNÍHO DNA
ukázkový workshop pro ženy

Lena Achmeer

12:00

Obědová přestávka

13:30

POSVÁTNÁ SEXUALITA

Helena Houdová

15:00

HLAVNÍ HOST
KOGI STAŘEŠINA MAMO MANUEL (Kolumbie)

Beseda

Indiáni národa Kogi, z pohoří Sierra Nevada na severu Kolumbie, jsou poslední příslušníci prastaré civilizace, která zde žije po tisíciletí. Hora, kterou obývají, je izolovaná trojúhelníková pyramida, která se tyčí do výše přes 6000 metrů. Jsou jedni z posledních spirituálních strážců Země a držitelů živé neporušené tradice. Žijí v dokonalé harmonii a udržují systém, který obsahuje veliké vědění světa. 

O Kogi byly natočeny dva filmy. První film, kterým dali o sobě vědět a vyslali varovný signál a výzvu do akce a druhý film, který popisuje jejich práci a otevírá cestu ke spolupráci. 

O prožitcích Karaimi s Kogi a o tom, co nám setkání a spolupráce s nimi přináší se můžete dozvědět v jejím rozhovoru s Alžbětou Šorfovou na Cestách k sobě. Slunovratová ceremonie a meditace budou s podporou Kogi nadčasové a bude vedena veliká spirituální práce pro Zemi. 

Jako jedinečnou možnost pro účastníky Letního Slunovratu - Ceremonie a Festivalu v přírodě nabízí Kogi Mamo José Manuel osobní individuální konzultaci a léčení. Zájemci se mohou registrovat na e-mailu: rezervace@haluzice.cz 

Finanční příspěvek na letenky pro KOGI: 
Děkujeme srdečně za vaše finanční dary na zaplacení letenek pro Mama José Manuela a jeho žáka, průvodce a překladatele Fabiana Nievesdaza na bankovní účet v Kč u FIO banky: 2401189771/2010 Pro euro platby prosím použijte účet: IBAN: CZ6620100000002001189799 BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

17:00

MOHENDŽODÁRO - TANTRA JÓGA PRO ŽENY

Martina Výborná

Mohendžodáro, je posvátné tantrické učení ze starodávné indické tradice, které praktikovaly ženy pro uchování krásy, zdraví a vitality. Ženy, které pravidelně cvičily tantra-jógu - cvičení Mohendžodáro jsou známe svou krásou a svěžestí do vysokého věku. Tantra jóga pracuje s duší i tělem ženy.

MASÁŽE, INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE A TERAPIE

budou probíhat po celou dobu festivalu

JARMARK

Budete si moci zakoupit krásné věci - vzácné kameny, šperky, vysokovibrační terapeutické oleje, vykuřovadla, lapače snů, originální oděvy, šaty a mnoho dalších…

BUDEME PRŮBĚŽNĚ INFORMOVAT

Svoje nabídky na stánkový prodej, konzultace a terapie pište na: produkce@ameera.cz